Koszyk (0)

Zwroty i reklamacje produktów zakupionych w sklepie internetowym Denier.pl

30 dni na zwrot zakupionych produktów

Naszym klient oferujemy możliwość zwrotu towaru w terminie do 30 dni od daty zakupu. Przed dokonaniem zwrotu prosimy o wcześniejszy o kontakt z obsługą naszego sklepu, która ułatwi bezproblemowy zwrot zakupionych produktów.

Prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, iż zgodnie z regulaminem sklepu procedurą zwrotów nie jest objęty produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Dotyczy to w szczególności wyrobów pończoszniczych, w przypadku których ze względów higienicznych oraz specyfikę asortymentu nie jesteśmy w stanie zaakceptować zwrotu produktów, które były wyjęte z opakowania i noszą jakiekolwiek ślady użytkowania. Dokładne informacje o sposobie i warunkach zwrotu zakupionych produktów zostały zawarte w Regulaminie sklepu internetowego Denier, dostępnym tutaj.

Reklamacje

Sklep internetowy Denier.pl oferuje wyłącznie wysokiej jakości asortyment pończoch, rajstop oraz bielizny damskiej pochodzący od sprawdzonych dostawców. Jakość każdego z produktów weryfikowana jest dokładnie przez producenta danej kolekcji. Wierzymy, że dostarczamy naszym klientom pełnowartościowe wyroby pozbawione jakichkolwiek wad. Jeżeli jednak dostarczony przez nas produkt posiada wady fabryczne prosimy o kontakt z obsługą naszego sklepu w celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej. Dokładne informacje o sposobach zgłaszania i rozpatrywania reklamacji zostały zawarte w Regulaminie sklepu internetowego Denier, dostępnym tutaj.

Kup teraz, zapłać za 30 dni!

Bez dodatkowych kosztów

Gwarancja Trusted Shops

Zakupy zabezpieczone do kwoty 10 000 zł

Szybka wysyłka

Realizacja zamówień w ciagu 24h

Darmowa dostawa

Dla zamówień o wartości powyżej 99 zł